Nový vzhled

Vítám Vás na svých stránkách. Již poněkolikáté se změněným designem. Přešel jsem na jiný redakční systém a snažil se vytvořit stránky zase o něco přehlednější a hlavně živější a modernější. Moderní také v tom, že je možné, je bez problému prohlížet také v mobilních zařízeních. Nevýhodou je, že jsou stránky skoro prázdné a budou se teprve postupně zaplňovat. Texty ze starého webu tu nehledejte, vše bude vznikat nově. Snad bude tato další změna přínosem.

Logika řazení článků je asi následovná. Každý ročník má svou položku v menu, kde najde texty určené právě pro ně. Ty jsou pak dále ještě dělené podle oblasti, které se věnují. Například třeťáci mají texty rozdělené na psychologii a sociologii, čtvrťáci zase na filosofii, religionistiku, atd.

V menu články jsou moje texty týkající se pedagogiky, projektů, které realizuji, ale také mých koníčku, které přímo s výukou souviset nemusejí.

Oproti předchozí verzi jsem  zrušil fórum, které se mi zdálo zbytečné.

A jak je to s registrací, která byla pro některé takovým problémem na minulých stránkách? Registrovat se nemusíte, vše co potřebujete k výuce je přístupné veřejně. Po registraci můžete využívat následující výhody.

1. Můžete komentovat veškeré články na webu.

2. Rychleji a z pohodlí domova si lze přes web zamluvit téma referátu, seminárky, atd.

3. Lze se přihlásit na dopisování písemky.

Během roku budu ještě s podobou stránek pracovat, takže neberte tento vzhled za konečný.

No Comments

Post a Comment